Jesteś tutaj:Kultura Wieczór z klasyką już w czwartek
środa, 17 sierpnia 2022 07:52

Wieczór z klasyką już w czwartek

  mn
Wieczór z klasyką już w czwartek zdjęcie nadesłane

Serdecznie zapraszamy na występ wokalnego trio - InHarmony! Tym razem, na Dziedzińcu Starego Ratusza posłuchamy klasyki polskiej muzyki.

Na wszystkich słuchaczy czekają aranżacje utworów takich artystów jak Zbigniew Wodecki, Maanam czy Anna Jantar, w odsłonach swingowych, jazzowych czy z podziałem na głosy.

Panie z InHarmony poznały się na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i już podczas studiów wspólnie koncertowały. Znakiem rozpoznawczym zespołu są wielogłosowe aranżacje oraz oryginalne współbrzmienia, które dodają całości niepowtarzalnego charakteru. W repertuarze InHarmony znajdują się zarówno opracowania największych światowych i polskich przebojów muzyki rozrywkowej, jak i tradycyjnych kolęd i piosenek świątecznych.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników klasycznych brzmień, w czwartek 18 sierpnia, tradycyjnie o g. 19.00 na Dziedziniec Starego Ratusza. Wstęp wolny! Sponsorem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane