Jesteś tutaj:Kultura Rodzinny koncert z harfą w roli głównej
czwartek, 21 października 2021 12:27

Rodzinny koncert z harfą w roli głównej

  mn

„Harfa dla małych i dużych” – tak zatytułowany jest rodzinny koncert, na który zaprasza Miejski Ośrodek Kultury. Wydarzenie zaplanowane jest na niedzielę, 24 października o 16:00 w Starym Ratuszu.

Instrument majestatyczny, z niezwykłym brzmieniem, jednak wciąż mało popularny. Mowa o harfie, która zachwyca dźwiękiem. Podczas recitalu, który odbędzie się w Starym Ratuszu, muzyką zachwyci fantastyczna harfistka Anna Ciszyńska z Poznania. To artystka współpracująca z teatrami muzycznymi i filharmoniami z całej Polski. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie odbierać można w informacji Starego Ratusza.

Tego samego dnia, nieco wcześniej, artystka da koncert zamknięty dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej oraz Domu Dziecka. Ma to być znakomita okazja do rozpoczęcia szerszej współpracy między Miejskim Ośrodkiem Kultury a tymi instytucjami. Wszystko po to, by wychodzić z kulturą jeszcze szerzej i trafiać do osób, które nie zawsze same mogą do niej dotrzeć.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane