Jesteś tutaj:Kultura Wybrano tegoroczną miejską kartkę świąteczną
wtorek, 01 grudnia 2020 07:58

Wybrano tegoroczną miejską kartkę świąteczną

 
Zwycięska praca Liwii Góral Zwycięska praca Liwii Góral źródło: UM

Poznaliśmy już wyniki konkursu na miejską kartkę świąteczną, który został ogłoszony przez Urząd Miejski. 

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło aż 70 prac od najmłodszych mieszkańców z całego miasta. Założeniem każdej edycji jest wybranie tej kartki, która będzie wysyłana z Magistratu jako tegoroczne życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Pierwsze miejsce w obecnej odsłonie konkursu zdobył rysunek siedmioletniej Liwii Góral ze Szkoły Podstawowej nr 8 i to jej praca znajdzie się na oficjalnej kartce świątecznej Miasta Gniezna. Drugie miejsce w konkursie zdobyła Julia Bajer ze Szkoły Podstawowej nr 10, a trzecie Aneta Karbowa z SP9. Wyróżnienia otrzymują: Agata Winkel z SP12, Barbara Ossowska z SP8 oraz Gabriela Glinkowska z SP6. Wszyscy wyróżnieni będą otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane