Jesteś tutaj:Kultura Konkurs na kartkę bożonarodzeniową
poniedziałek, 26 października 2020 08:03

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

  UM
Konkurs na kartkę bożonarodzeniową Kartka, która w ubiegłym roku zajęła drugie miejsce w konkursie, autorstwa Sylwii Szymańskiej ze Szkoły podstawowej „Porkom”

Miasto Gniezno po raz czwarty ogłasza konkurs na bożonarodzeniową ilustrację, która znajdzie się na miejskiej kartce świątecznej.

Do udziału w konkursie zachęca się wszystkich uczniów klas I - III gnieźnieńskich szkół podstawowych, którzy chcą popisać się swoimi plastycznymi umiejętnościami.

Na zdobywców pierwszych trzech miejsc czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegóły konkursu można znaleźć w regulaminie poniżej - do pobrania. Znajduje się tam także karta zgłoszeniowa.

Kartka, która w ubiegłym roku zajęła drugie miejsce w konkursie, autorstwa Sylwii Szymańskiej ze Szkoły podstawowej „Porkom”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane