Jesteś tutaj:Kultura Sztuka w ogródku - warsztaty
wtorek, 20 października 2020 12:32

Sztuka w ogródku - warsztaty

  mn

Stary Ratusz realizuje kolejne warsztaty dla dzieciaków i młodzieży w ramach projektu „Ogródek", który jest dofinansowany przez Fundację Santander Bank Polska w ramach konkursu "Tu Mieszkam, Tu Zmieniam EKO".

„Sztuka w ogródku, czyli dlaczego artyści lubili kwiaty” już 26 października, w poniedziałek, o 17.00, w sali na parterze Starego Ratusza to propozycja warsztatu, który odwołuje się do wizualnego doświadczenia każdego z nas - motywy kwiatowe i roślinne są bowiem tak wszechobecne, że aż niezauważalne. W dodatku niczego tak bardzo nie kojarzymy z pięknem, jak kwiatów. Źródło tego przekonania ma jednak swój początek w sztuce europejskiej i do niej się odwołamy.

Podczas warsztatu zaprosimy uczestników do stworzenia szablonu i stempla z motywem roślinnym oraz stworzenia swojego kwiatowego autoportretu. Warsztat jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub t: 512 411 867.

Działanie odbywa się w reżimach sanitarnych, czyli uczestnicy noszą maseczki, przed warsztatem mierzymy temperaturę ciała i prosimy o wypełnienie oświadczeń o stanie zdrowia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane