Jesteś tutaj:Kultura Tryptyk Rzymski - koncert w farze i online
piątek, 16 października 2020 07:39

Tryptyk Rzymski - koncert w farze i online

 

W najbliższą sobotę w kościele pw. św. Trójcy odbędzie się koncert w hołdzie św. Janowi Pawłowi II - zaplanowano transmisję online.

W piątkowe wczesne popołudnie organizatorzy poinformowali, że koncert został odwołany - odbędzie się on w innym terminie.

"Tryptyk Rzymski", jako montaż słowno-muzyczny, był przygotowywany od dłuższego czasu na rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża. Koncert, w trakcie którego wystąpi Aleksandra Krasowska na marimbie, Chór św. Ojca Pio, Andrzej Joras na organach oraz Marcin Drewek w roli recytatora, zaplanowany został na sobotę 17 października o godzinie 17 w kościele pw. św. Trójcy.

Wstęp na wydarzenie możliwy jest po okazaniu bezpłatnej wejściówki, którą można odebrać w plebanii farnej. Z uwagi na obostrzenia, które wchodzą od soboty 17 października (ich założenia przedstawiono wczoraj), nie wszyscy będą mogli liczyć na udział w wydarzeniu z powodu wprowadzenia limitu 25% publiczności na wydarzeniach kulturalnych. Dla tych osób przygotowano transmisję online z koncertu, która odbywać się będzie na kanale Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane