Jesteś tutaj:Kultura Part of The Kitchen wystąpił w MOK-u
środa, 30 września 2020 14:13

Part of The Kitchen wystąpił w MOK-u

 

Utworów w nowej aranżacji w wykonaniu poznańskiej grupy Part of The Kitchen, można było posłuchać w trakcie koncertu, który odbył się kilka dni temu w MOK-u.

Istniejący od zaledwie czterech lat zespół zagościł w Gnieźnie po raz drugi - ponownie na zaproszenie Agencji Artystycznej JazzGra. Tym razem jednak przybył z czymś nowym, by zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. Grupa wciąż poszukuje nowych doznań muzycznych, choć, jak sami przyznają, ich dorobku nie da się konkretnie zaklasyfikować - jej charakter najlepiej oddawać ma miano "muzyki nieagresywnej". 

Utwory, które usłyszeć można było w piątkowy wieczór, są inaczej zaaranżowane od tych, jakie były częściowo znane słuchaczom do tej pory. Do kwartetu instrumentalnego dołączał także na klarnecie gnieźnianin Michał Żółtowski, który dodatkowo urozmaicał warstwę melodyczną grupy. Miłośnicy tego typu twórczości na pewno z niecierpliwością wyglądają pierwszego albumu grupy pt. Echokosmos.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane