Jesteś tutaj:Kultura „Gniezno za pół ceny” już pod koniec września
sobota, 19 września 2020 14:27

„Gniezno za pół ceny” już pod koniec września

 

W dniach 26 i 27 września odbędzie się kolejna edycja akcji "Gniezno za pół ceny". Do udziału w tym roku zaproszone zostały liczne lokale gastronomiczne oraz instytucje.

Akcja w ostatni weekend września, polega na obniżce cen wybranych produktów, usług oraz atrakcji o 50%. Celem jest zachęcenie gości odwiedzających Gniezno, jak i mieszkańców Gniezna do skorzystania z oferty turystycznej naszego miasta a także przedłużenie sezonu w mieście i zaprezentowanie towarów i usług znajdujących się w ofercie partnerów akcji.

Akcja ta przeprowadzana jest już po raz kolejny i na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. Organizatorami „Gniezno za pół ceny” są Urząd Miejski w Gnieźnie i Organizacja Turystyczna „Szlak Piastowski”.

Szczegóły akcji oraz dokładne promocje są podawane na bieżąco na Facebook'u "Gniezno za pół ceny 2020".

4 komentarzy

 • Link do komentarza rezigiusz poniedziałek, 21 września 2020 16:56 napisane przez rezigiusz

  "Gniezno za pół ceny" to idealnie pasuje do wyprzedaży majątku miejskiego

 • Link do komentarza madralinski poniedziałek, 21 września 2020 16:23 napisane przez madralinski

  Co mieszkańcu władza Tobie zmieni w statusie miasta turystycznego? Myślisz że jak ktoś inny będzie rządził to turyści będą zjeżdżać z wszystkich stron? Gniezno ma co ma i leży tam gdzie leży - tego nie zmienisz chyba że chcesz zrobić "dobrze" przyjezdnym swoim kosztem.

 • Link do komentarza mieszkaniec niedziela, 20 września 2020 19:22 napisane przez mieszkaniec

  "Myslniku", to jest jedna wielka lipa. Turystów nie zachęca się obniżką cen pierogów, bo lepszych dań, to nawet nie ma w tym półdarmowym menu. Gniezno od kilku lat traci bezpowrotnie status miasta turystycznego i jeżeli nie zmieni się władza, to za kilka lat o Gnieźnie nawet w podręcznikach do I klasy jako o pierwszej stolicy przestaną pisać. Takiego upadku nasze miasto dawno nie miało.

 • Link do komentarza Myślnik sobota, 19 września 2020 20:33 napisane przez Myślnik

  Czy ktoś kiedykolwiek sprawdził, jaki ta akcja ma wpływ na przyciągnięcie odwiedzających do Gniezna? Nie mówię tu o turystach, bo turysta to ktoś, kto nocuje, a nie tylko wpada na kilka godzin. W tym znaczeniu turystów w Gnieźnie prawie nie ma, są tylko "kilkugodzinni odwiedzjący".
  Zamiast tej akcji należałoby się usilnie starać o Muzeum Kolejnictwa w parowozowni!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane