Jesteś tutaj:Kultura Warsztat majstrowania skrzynek na rośliny
czwartek, 13 sierpnia 2020 10:06

Warsztat majstrowania skrzynek na rośliny

 
Warsztat majstrowania skrzynek na rośliny zdjęcie nadesłane

W najbliższy poniedziałek w Starym Ratuszu odbędą się kolejne warsztaty majsterkowania. Obowiązują zgłoszenia.

Stary Ratusz zaprasza na warsztaty majsterkowania w ramach projektu "Ogródek". Jest to druga odsłona zajęć, które przygotowano dla najmłodszych, a do udziału zaproszeni są zarówno chłopcy, jak i dziewczynki (7-15 lat). 

Tym razem uczestnicy będą modyfikować zbudowane podczas lipcowego spotkania mobilne stojaki na rośliny, budować nowe i wszystkie malować. Warsztaty odbędą się w poniedziałek 17 sierpnia, o godzinie 17:00. Obowiązują zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane