Jesteś tutaj:Kultura Kino plenerowe zagości w byłej jednostce wojskowej
środa, 05 sierpnia 2020 11:49

Kino plenerowe zagości w byłej jednostce wojskowej

 

Po raz kolejny w te wakacje mieszkańcy będą mogli skorzystać z seansu kina pod chmurką. Tym razem będzie patriotycznie - z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Już 15 sierpnia (sobota), gnieźnianie będą mogli wziąć udział w projekcji filmu, który wyświetlony zostanie na terenie byłej jednostki wojskowej przy ul. Wrzesińskiej. W ramach obchodów setnej rocznicy tzw. Cudu nad Wisłą, na ekranie wyemitowany zostanie film pt. "Legiony" w reżyserii Dariusza Gajewskiego.

Wydarzenie odbędzie się o godzinie 21:00 - na zapleczu Muzeum Zabytków Kultury Technicznej. Wejściówki są do odbioru do czwartku 13 sierpnia do godziny 15:30 w Urzędzie Miejskim (lub do momentu ich wyczerpania)

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane