Jesteś tutaj:Kultura Fantasmagoria ogłasza konkurs na najlepszą planszę do gier bitewnych
środa, 10 czerwca 2020 15:58

Fantasmagoria ogłasza konkurs na najlepszą planszę do gier bitewnych

  mn
Fantasmagoria ogłasza konkurs na najlepszą planszę do gier bitewnych zdjęcie nadesłane

Dzisiejszy rynek figurkowych gier bitewnych ciągle się powiększa: przybywa nowych systemów, a te doskonale znane mają nowe dodatki. Cieszą się one rosnącą popularnością, przyciągając kolejnych graczy. Dlatego Fantasmagoria Gniezno chciałaby zaprosić do udziału w konkursie na najlepszą planszę (blat) do gier bitewnych.

Plansza może być do dowolnego systemu, a nawet do gry z wyobrażeń. Najistotniejsza jest inwencja! Planszę można przygotować w domu samemu lub z pomocą rodzica, rodzeństwa czy znajomych. Czasu jest całkiem sporo: dopiero po wakacjach, a konkretnie 19 września odbędzie się prezentacja wszystkich zebranych prac na spotkaniu Klubu Fantastyki Fantasmagoria w Starym Ratuszu.

Wszystkie dokładniejsze informacje oraz parę słów i porad w tym temacie będziemy będzie można znaleźć na FB/Fantasmagoria Gniezno i stronie internetowej fantasmagoria.gniezno.pl Organizatorzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości.

A teraz parę zasad, czyli krótki regulamin:

1. Konkurs ma na celu promowanie zainteresowania figurkowymi systemami bitewnymi i modelarstwem.

2. Przedmiotem konkursu będzie wykonana przez uczestnika plansza (blat) do dowolnie wybranej gry bitewnej. Minimalny wymiar planszy to 19x14 cm (wymiary w calach: 7,5"x5,5"). Maksymalny zalecany wymiar planszy, choćby z uwagi na problem z przetransportowaniem, to 110x120 cm (43"x47").

3. Uczestnicy wykonują swoje prace w domu, a następnie będą zobowiązani do dostarczenia ich 19 września 2020 (sobota) do 11.00 do Starego Ratusza celem zaprezentowania ich jurorom, innym uczestnikom konkursu i klubowiczom.

4. Dozwolone jest kupowanie elementów scenerii i przerabianie ich pod kątem własnego projektu. Ale nie mogą one stanowić większości elementów na danej planszy. Kategorycznie zabrania się wystawiania plansz nie będących Waszego autorstwa. Dlatego organizatorzy proszą o wykonywanie sukcesywnie dokumentacji fotograficznej z postępu prac.

5. Laureaci nagród zostaną wybrani poprzez głosowanie instruktorów Klubu Fantastyki Fantasmagoria. Oceniane będą przede wszystkim: pomysłowość projektu, dokładność wykonania oraz ogólna estetyka.

6. W dniu rozstrzygnięcia konkursu uczestnicy zostaną poproszeni o opowiedzenie kilku słów na temat procesu tworzenia swoich prac.

7. Z uwagi na problem z transportem, zaleca się zawczasu podzielić duże plansze na segmenty.

8. Nagrodami w konkursie będą medale oraz upominki rzeczowe przyznane za miejsca 1-3, a także wyróżnienia.

9. Aby wziąć udział w konkursie, należy przysłać drogą mailową zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 1 września 2020, w tytule maila wpisując „Konkurs na planszę”. Mail powinien zawierać imię i nazwisko, wiek i numer telefonu uczestnika.

10. W przypadku niemożności zorganizowania prezentacji prac w Starym Ratuszu w Gnieźnie 19 września 2020 roku, na przykład w wyniku sytuacji epidemicznej, konkurs zostanie rozstrzygnięty online.

11. W kwestiach nieobjętych regulaminem, rozstrzygający głos ma organizator, czyli Stowarzyszenie Fantasmagoria.

12. Pytania w sprawie konkursu zadawać można poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez wiadomość na FB/FantasmagoriaGniezno

13. Zgłoszenie do udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Fantasmagoria danych osobowych zgłaszającego (w tym na wykorzystanie wizerunku) dla celów związanych z promocją i relacjami z wydarzenia. Jednocześnie zgłaszający oświadcza, że został poinformowany o przysługującym mu prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane