Jesteś tutaj:Kultura Muzeum zaprasza do wsparcia lekarzy
środa, 20 maja 2020 08:29

Muzeum zaprasza do wsparcia lekarzy

  mn
Muzeum zaprasza do wsparcia lekarzy zdjęcie nadesłane

Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie zostało nominowane do wzięcia udziału w zbiórce charytatywnej „Beef z koronawirusem #hot16challenge”. Zbiórka organizowana jest przez fundację Siępomaga.

Celem jest wsparcie polskiej służby zdrowia w walce z panującą epidemią koronawirusa. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie chce w tej walce pomóc, i zachęcić innych do przyłączenia się.

Muzeum do nagrania zaangażowało własnych pracowników. Udało się w bardzo krótkim czasie napisać słowa, stworzyć podkład oraz ułożyć scenariusz teledysku i go zarejestrować. Sporo osób uznało, że nagranie Muzeum skłoniło je do wsparcia zbiórki, do czego cały czas zachęcamy!

Muzeum nominowało Muzeum Archeologiczne w Biskupinie, Departament Kultury – Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Prezydenta Miasta Gniezna – Tomasza Budasza, życząc im powodzenia i włączenia się do zbiórki.

#Hot16Challange Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie:

Link do zbiórki - https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane