Jesteś tutaj:Kultura Zagrali i Poszli wraz z przyjaciółmi nakręcili teledysk
poniedziałek, 04 maja 2020 07:55

Zagrali i Poszli wraz z przyjaciółmi nakręcili teledysk

 
Zagrali i Poszli wraz z przyjaciółmi nakręcili teledysk kadry z teledysku

Gnieźnieński zespół, tworzący w nurtach poezji śpiewanej, turystycznej i żeglarskiej, zaprosił do wspólnego wykonania przyjaciół, którzy wystąpili jako muzycy oraz wokaliści.

Kultura nie znosi próżni i aktualna sytuacja, która ogranicza możliwość działalności scenicznej, zachęciła grupę Zagrali i Poszli do realizacji ciekawego projektu. Jego efekt w postaci teledysku można już oglądać w sieci. Muzycy wraz z przyjaciółmi wykonali utwór "Złota Łania", a do wspólnego (zdalnego) udziału zaproszono kilkunastu gości.

W teledysku występują: Arkadiusz Królak, Andrzej Andrzejewski, Andrzej Janka, Krzysztof Jurkiewicz, Paweł Brylewski, Miłosz Dziurleja, Rafał Purol, Magda Turowska, Artur Franczak, Jagoda Adamczyk, Piotr Więcek-Janka, Marzena Nowakowska, Maria i Piotr Bandurka, Darek Jóźwiak, Gabi Gunia, Robert Kantecki, Aga Nobik i Piotr Szymczak.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane