Jesteś tutaj:Kultura „Spiżarnia dźwiękowa” dla najmłodszych
piątek, 24 stycznia 2020 09:09

„Spiżarnia dźwiękowa” dla najmłodszych

  mn
„Spiżarnia dźwiękowa” dla najmłodszych zdjęcie nadesłane

Centrum Kultury „Scena to dziwna” zaprasza dzieci na spektakl zatytułowany „Spiżarnia dźwiękowa” - już w pierwszym dniu ferii! 

Zbliżają się urodziny Muzolka. Trzeba przygotować mu prawdziwą ucztę, mając do dyspozycji zapasy z muzycznej spiżarni. Nie może zabraknąć gości, tortu i prezentu. Czym jest jednak tajemnicza perpetuła muzyczna, którą zażyczył sobie Muzolek? O tym dowiemy się już niebawem.

Zapraszamy w poniedziałek 27 stycznia o godzinie 12.30 do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie przy ul Słowackiego 45. Bezpłatne wejściówki na spektakl odbierać można w tymczasowej siedzibie eSTeDe przy ul Wrzesińskiej 2 (Wąskotorówka) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00.

W poniedziałek 27 stycznia o godzinie 12.30 zapraszamy do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie przy ul Słowackiego 45.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane