Jesteś tutaj:Kultura Zbuduj z Fantasmagorią model wioski ze Śródziemia
poniedziałek, 25 listopada 2019 08:47

Zbuduj z Fantasmagorią model wioski ze Śródziemia

  mn
Zbuduj z Fantasmagorią model wioski ze Śródziemia zdjęcie nadesłane

Czytając lub oglądając „Władcę pierścieni” zawsze chciałeś mieć własny domek rodem z Shire? A może skrycie marzysz o karczmie „Pod Rozbrykanym Kucykiem”? Możesz spełnić choć część tego marzenia.

Klub Fantastyki Fantasmagoria oraz Stary Ratusz zapraszają na warsztaty „Zbuduj z Fantasmagorią model wioski ze Śródziemia”.

Każdy, kto przyjdzie na zajęcia, będzie mógł skonstruować swoją wyśnioną budowlę rodem ze świata Tolkiena. Dla mniej zaawansowanych lub niecierpliwych przygotowane zostaną modele do wycięcia i sklejenia z papieru. Natomiast amatorzy kleju na gorąco i konstruowania bardziej spektakularnych budowli będą mogli poważyć się na coś bardziej skomplikowanego. Organizatorzy zapewniają materiały oraz fachową poradę instruktorską.

Na koniec zaś wszyscy ułożą ze wszystkich zbudowanych modeli wielką makietę, która posłuży za pole bitwy armii figurkowej rodem ze świata „Władcy pierścieni”. Zapraszamy!

Początek: sobota, 30 listopada, od 11.00 do 16.00, Stary Ratusz w Gnieźnie. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane