Jesteś tutaj:Kultura „Wszystkie pokolenia dla Niepodległej”
piątek, 08 listopada 2019 08:17

„Wszystkie pokolenia dla Niepodległej”

 
„Wszystkie pokolenia dla Niepodległej” źródło: CK eSTeDe

W czwartkowy wieczór w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbył się koncert patriotyczny, podczas którego uczczono nadchodzącą 101. rocznicę odzyskania niepodległości.

Podczas uroczystego koncertu, zorganizowanego przez Centrum Kultury "Scena to Dziwna", przed publicznością wystąpiły zespoły reprezentacyjne Powiatu Gnieźnieńskiego: Zespół Tańca Ludowego „Gniezno”, Orkiestra Dęta Powiatu Gnieźnieńskiego oraz Chór Metrum.

Każdy ze wspomnianych zespołów zaprezentował swoje umiejętności artystyczne, tym samym wkomponowując się w nadchodzące święto narodowe. Osobny, specjalnie przygotowany program zaprezentowały również dzieci z przedszkola „Bajkowy Świat”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane