Jesteś tutaj:Kultura Fotograficzna niedziela w Starym Ratuszu
czwartek, 17 października 2019 08:17

Fotograficzna niedziela w Starym Ratuszu

  mn
Fotograficzna niedziela w Starym Ratuszu zdjęcie nadesłane

Zapraszamy do Starego Ratusza na kolejne wydarzenie, które silnie związane będzie z rodziną i przede wszystkim z fotografią.

Do działania „Z rodziną najlepiej na zdjęciach” zaproszeni zostali specjaliści, niebojący się wyzwań - fotografów Olę Przybysławską i Waldka Stube.

Ola Przybysławska poprowadzi bardzo praktyczny warsztat dla dorosłych, krążący wokół zagadnień fotografii dziecięcej. Przy użyciu własnego sprzętu fotograficznego bądź aparatów w telefonach rodzice poznają nietuzinkowe rozwiązania i poćwiczą ciekawe ujęcia przy fotografowaniu swoich dzieci. Warsztat przewidziany jest dla dorosłych, jednak będą to ciekawe rozwiązanie dla rodziców z dziećmi. Animatorki Starego Ratusza w Gnieźnie w czasie, gdy rodzice będą przyswajać wiedzę, przygotowały dla dzieci artystyczny warsztat, a także sporo zabaw i gier. 

Waldek Stube wykona zadanie nietuzinkowe zapraszając wszystkie małżeństwa przed swój obiektyw. Będzie to niesamowita okazja, by zrobić zdjęcie na schodach prowadzących do Sali Ślubów w Starym Ratuszu. Mając takie znaczące dla wielu małżeństw miejsce, będzie można wrócić do tego najważniejszego dnia, by, może po latach, może zaledwie po kilku miesiącach, przypomnieć sobie wrażenia z tamtego czasu, poczuć jeszcze raz tę niesamowitą aurę. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i staż małżeński.

O terminie odbioru wywołanych zdjęć będzie można się dowiedzieć za pomocą mediów lokalnych i społecznościowych

Wydarzenie jest oczywiście darmowe, odbywa się w niedzielę, 20 października w godz. 11:00 – 13:30 w Starym Ratuszu w Gnieźnie.

By wziąć udział w warsztacie należy się zapisać mailowo:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 512 411 867 bądź poprzez media społecznościowe : instagram @staryratuszgniezno , fb @staryratusz.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane