Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty komunikacyjne - „Dlaczego tak trudno nam się dogadać?”
piątek, 20 września 2019 09:19

Warsztaty komunikacyjne - „Dlaczego tak trudno nam się dogadać?”

 

W czwartek 26 września zapraszamy na warsztaty dla dorosłych pt. "Dlaczego tak trudno nam się dogadać?". udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

W rodzinie, w której panuje zdrowa, przejrzysta komunikacja, jej członkowie porozumiewają się bez przeszkód i bez udziału innych osób. Jeśli nie gromadzą się napięcia, nie kumulują problemy, a trudności są rozwiązywane, wówczas rodzina wzrasta i dobrze się w niej żyje. Dobra komunikacja opiera się w dużym stopniu na umiejętności odczytywania zachowania dziecka jako swoistego języka, dzieci bowiem porozumiewają się z rodzicami właśnie w ten sposób.

Takiej skutecznej komunikacji można się nauczyć, służą temu warsztaty dla rodziców wspierające rozwój umiejętności interpersonalnych. Spotkanie poprowadzi Magdalena Bukowska z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu Filia w Gnieźnie.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 26 września o godz. 17.15 w sali na II piętrze Starego Ratusza. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny