Jesteś tutaj:Kultura KFA kończy się mocnymi brzmieniami - fotogaleria
sobota, 31 sierpnia 2019 21:15

KFA kończy się mocnymi brzmieniami - fotogaleria

 
KFA kończy się mocnymi brzmieniami - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

W sobotni wieczór przed gnieźnianami wystąpiły dwa zespoły, które oficjalnie zakończyły tegoroczną edycję Królewskiego Festiwalu Artystycznego.

Wydarzenie tradycyjnie przyciągnęło na Rynek sporo zainteresowanych twórczością obu rockowych grup, których występy zaplanowano na finał KFA. Jako pierwszy wystąpił zespół Wizja Lokalna z Poznania, po którym na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru - Coma. Zespół z Piotrem Roguckim na czele przyjechał do Gniezna po raz pierwszy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Antoniusz poniedziałek, 02 września 2019 10:37 napisane przez Antoniusz

  Ja to proponowałbym zakończyć te darmowe imprezy, bo i tak ludzie marudzą. Jest hala i robić tylko płatne, wtedy będzie selekcja. Maryla była z 4x, a discopolo? Na moktoberfest. Coma, idealnie wpasowana na koniec.

 • Link do komentarza Koryfeusz niedziela, 01 września 2019 12:16 napisane przez Koryfeusz

  Dlaczego zawsze jakieś niszowe zespoły są zapraszane? Kto te zespoły wybiera? Są przecież bardziej znane gwiazdy z różnego nurtu muzyki, popularni wykonawcy, którzy przyciągają tłumy. Kiedyś była Rodowicz, ale dziś może gwiazdy disco-polo, albo Taco? Ludzi by było dużo wtedy na Rynku, a nie zespoły niszowe tylko dla osób, które je znają. Trzeba iść w muzykę dla ludu, popularną, powszechną.

 • Link do komentarza Teodor niedziela, 01 września 2019 09:48 napisane przez Teodor

  Jakie wszystkie imprezy? Dni Gniezna i królewska koronacja są na placu pielgrzyma, kino letnie też tam było chyba w tym roku jeśli dobrze pamietam, a jak jest strefa kibica to też zawsze tam, na rynku to ten finał wakacji tylko chyba i teatry uliczne. Niektórym widze przeszkadza, że dużo sie dzieje
  A sam kncert rewelka, dobrze że udało się zaprosić Come w końcu , najwyżsy czas

 • Link do komentarza śródmieście sobota, 31 sierpnia 2019 22:02 napisane przez śródmieście

  Czy naprawdę wszystkie imprezy musza odbywać się na Rynku? Są w Gnieźnie duże place z łatwym dostępem i nawet dojazdem, nie w samym centrum, gdzie ludziom przeszkadzają takie wieczne hałasy. Proszę przejść się po okolicznych uliczkach po takim koncercie. Obraz nędzy i rozpaczy. Pełno butelek po alkoholu i tzw,.małpkach, plastikowe butelki po napojach i nie powiem co jeszcze, ale niech się sami ludzie domyślą. Brak pojemników na te śmieci i NIE SPRZĄTANE miasto przez przez organizatorów tych imprez. Jak długo jeszcze mieszkańcy będą wytrzymywali tej gnieźnieński bajzel?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane