Jesteś tutaj:Kultura Wszystkie ruchy dozwolone - Taniec z niemowlakami
środa, 21 sierpnia 2019 13:06

Wszystkie ruchy dozwolone - Taniec z niemowlakami

  mn
Wszystkie ruchy dozwolone - Taniec z niemowlakami zdjęcie nadesłane

Zapraszamy serdecznie na drugą odsłonę działania familijnego. Dla najmłodszych - wszystkie ruchy dozwolone - taniec z niemowlakami już w najbliższą niedzielę.

W niedzielę, 25 sierpnia o godz. 11:00 w Starym Ratuszu (wejście od ul. Chrobrego) będą miały miejsce warsztaty dla rodziców z maluszkami w chustach/nosidłach/na rękach do 2 roku życia.

Zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie z kilku prostych powodów. Wypływają one z niesamowitych korzyści z tańczenia. I dla dziecka i dla rodzica. Rytmiczne ruchy nie tylko wpływają odpowiednio na nasze samopoczucie, ale usprawniają także poszczególne partie ciała. Niezaprzeczalnie, korzystanie ze specjalnie dobranej muzyki nie dość, że pozytywnie nastraja, to przede wszystkim rozwija maluchy. Wspólnie spędzony czas buduje więzi między rodzicem a dzieckiem. Argumenty "za" same się mnożą. Warto zatem skorzystać z propozycji i przyjść na warsztat w niedzielę 25 sierpnia.

Niezbędne na zajęciach:
– wygodny strój i obuwie dla siebie oraz ewentualnie strój na zmianę, dla maluszka TAKŻE
– pieluszkę tetrową lub bambusową, aby odizolować maluszka od potu
– woda
– kocyk.

Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy mają ochotę potańczyć i poruszać się w rytmach latino i muzyki klasycznej.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo facebook.com/staryratusz )
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane