Jesteś tutaj:Kultura Dzień godności osób z niepełnosprawnością intelektualną
wtorek, 21 maja 2019 07:56

Dzień godności osób z niepełnosprawnością intelektualną

  mnopr
Dzień godności osób z niepełnosprawnością intelektualną archiwum redakcji

Stowarzyszenie MAKI zaprasza na wspólne obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, które odbędą się w ostatni czwartek maja na gnieźnieńskim Rynku.

Zapraszamy 30 maja w godzinach od 10:00 do 13:00 do wspólnych obchodów tego wyjątkowego święta - warto zabrać ze sobą rodziny, znajomych, przyjaciół. Razem można pokazać całemu społeczeństwu czym jest godność osób niepełnosprawnych, że zasługują na równe traktowanie oraz tolerancję wśród całego społeczeństwa. Jest to okazja do integracji z nimi w dniu ich święta. 

W trakcie spotkanie przewidziane są atrakcje: rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ”Integracja, Tolerancja, Równość” i wystawa prac, poczęstunek przygotowany przez uczestników ŚDS Dom Tęcza, wspólna ZUMBA, wysyłanie balonów z prawami osób niepełnosprawnych do nieba, występy zaprzyjaźnionych gości z ośrodków dla osób niepełnosprawnych, wręczenie nagród.

1 komentarz

  • Link do komentarza Nie ma czasu tam być wtorek, 21 maja 2019 08:22 napisane przez Nie ma czasu tam być

    "...zabrać ze sobą rodziny, znajomych, przyjaciół."

    W czwartek o 10 rano.... Kiepsko to widzę

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane