Jesteś tutaj:Kultura Michał Szpak i Ania Dąbrowska wystąpią z okazji Dni Gniezna
piątek, 17 maja 2019 16:42

Michał Szpak i Ania Dąbrowska wystąpią z okazji Dni Gniezna

 
Michał Szpak i Ania Dąbrowska wystąpią z okazji Dni Gniezna archiwum redakcji

Poznaliśmy tegoroczne gwiazdy, które w pierwszy weekend lipca wystąpią przed gnieźnieńską publicznością.

Po długim oczekiwaniu na nazwiska muzyków, którzy przyjadą do Pierwszej Stolicy Polski w ramach wakacyjnego weekendu Królewskiego Festiwalu Artystycznego, oficjalnie podano ich nazwiska. Na Dni Gniezna, które odbędą się w piątek 5 i 6 lipca do Grodu Lecha przybędzie Michał Szpak (piątek) oraz Ania Dąbrowska (sobota). 

Wstęp na oba koncerty będzie jak zawsze bezpłatny. Więcej informacji o artystach, którzy wystąpią przed ww. gwiazdami oraz o dokładnych godzinach koncertów podane zostaną już wkrótce.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Edmund poniedziałek, 20 maja 2019 07:37 napisane przez Edmund

    Przecież to była by największa żenada jaką można sobie wyobrazić, Michał Szpak i Ania dąbrowska gwiazdy obok popierdułkowego cośtam ???

  • Link do komentarza Marek ZYGMUNT sobota, 18 maja 2019 07:31 napisane przez Marek ZYGMUNT

    A gnieźnieński zespół kameralny "SZPAKI" ze swoją piękna Panią Dyrygent, tez wystąpi razem z Michałem SZPAKIEM na dniach Gniezna?. Taki występ, byłby wydarzeniem i ukoronowaniem 50 lecia istnienia tego wspaniałego, gnieźnieńskiego zespołu !!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane