poniedziałek, 05 marca 2018 12:25

ReTo Edit Tour - koncert

  mn
ReTo Edit Tour - koncert zdjęcie nadesłane

W najbliższy piątek w Klubie Lokomotywa odbędzie się koncert ReTo Edit Tour. Bilety są jeszcze dostępne online.

Koncert rapera ReTo odbędzie się 9 marca o godzinie 20:00 w ramach trasy koncertowej Edit Tour. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne - wystarczy się skontaktować mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.35 zł - 1 pula / 40 zł - 2 pula / Bilety VIP - 80 zł ( tylko 20 szt.).

Prosimy o wpisanie w mailu: 
Imię Nazwisko, datę miejsce koncertu, artystę oraz ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

WSTĘP NA KONCERT 16+ !*

Bilet VIP :
- Indywidualne Spotkanie z artystą w Strefie VIP !
( możliwość zrobienia zdjęcia, podpisania płyt, rozmowy )
-plakat koncertu z autografem,
-opaska VIP + Bilet kolekcjonerski
-wejście do klubu bez kolejki,
polecamy mamy ich naprawdę niewiele tylko 20 szt. !!!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane