Centrum Kultury „Scena to dziwna” serdecznie zaprasza dzieci i dorosłych na koncert mikołajkowy zatytułowany „Pastorałka Przedszkolaka”.
Za nami kolejna odsłona warsztatów literackich w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta”, dofinansowanych ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury.
Już we wtorek, 2 grudnia w ramach Festiwalu Kłeckich Legend – Wielkopolski Fyrtel Kultur, organizatorzy zapraszają na bezpłatny spacer kulturowy po nieznanym Kłecku.
Poznaliśmy już wyniki konkursu na miejską kartkę świąteczną, który został ogłoszony przez Urząd Miejski. 
Aktualna sytuacja wymogła zmiany dostępności kultury w wielu instytucjach kraju i świata. Także te małe, takie jak Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna, starają się realizować swoje działania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tam też zapraszają swoich odbiorców, żeby w takiej formie korzystali z oferty.
Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz 2091) pozwala bibliotekom publicznym na wznowienie pracy. Tym samym Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zaprasza czytelników do odwiedzin.
Zgodnie z zapowiedziami, które wyraziła grupa właścicieli gnieźnieńskich firm gastronomicznych, ruszyła już akcja wspierająca działalność restauracji, kawiarni czy pizzerii.
Zapraszamy na pierwszy, przygotowany przez uczestników projektu "Młodzi razem" spektakl sensoryczny online.
Strona 1 z 151

Ostatnio dodane