poniedziałek, 16 grudnia 2019 08:08

Bajka najlepszą terapią

Kolejne szkolenie dla nauczycieli przedszkoli przygotowała Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna. Tematem spotkania z nauczycielkami była bajkoterapia.
W muzyczną podróż po najpiękniejszych, bożonarodzeniowych kolędach, pastorałkach i pieśniach, mogli się udać słuchacze sobotniego koncertu, jaki odbył się w kościele pw. bł. Jolenty.
sobota, 14 grudnia 2019 10:37

Zrodzony do szabli… i do aktorstwa!

Co do było za spotkanie! A właściwie - z kim! Tłumy uczniów gnieźnieńskich szkół pojawiły się w Wypożyczalni dla Dzieci Biblioteki Głównej, żeby posłuchać swojego rówieśnika z Gniezna – szóstoklasisty Wiktora Osińskiego.
W piątkowe, późne popołudnie do naszej redakcji dotarła informacja, jakoby dyrektor Centrum Kultury Scena To Dziwna miał zrezygnować ze swojego stanowiska.
W rozpoczynający się dziś weekend zaplanowanych zostało kilka wydarzeń kulturalnych, sportowych czy rozrywkowych. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.
Od września Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna realizuję kampanię społeczną Instytutu Książki „Mała książka – wielki człowiek”.
czwartek, 12 grudnia 2019 09:13

Wszystkie ruchy dozwolone - sensoplastyka

Cykl dla najmłodszych „Wszystkie ruchy dozwolone” powoli wpisał się na dobre w kalendarz warsztatów familijnych proponowanych przez Stary Ratusz.
środa, 11 grudnia 2019 17:28

Tradycyjne wykorzystanie roślin

Stary Ratusz zaprosił do współpracy biologów-botaników i edukatorów z Fundacji Laboratorium Sztuki i Dziedzictwa Inspekt, którzy w fantastyczny sposób i na najwyższym naukowym poziomie popularyzują wiedzę o przyrodniczych walorach historycznego regionu Kasztelanii Ostrowskiej.
Strona 1 z 329

Ostatnio dodane