Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

niedziela, 05 kwietnia 2020 18:03

Peugeotem uderzyła w trzy zaparkowane pojazdy

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne, późne popołudnie na os. Piastowskim, gdzie samochód osobowy uderzył w inne zaparkowane przy drodze pojazdy.

niedziela, 05 kwietnia 2020 12:05

Sytuacja epidemiologiczna - stan na 5 kwietnia

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na niedzielę 5 kwietnia.

niedziela, 05 kwietnia 2020 10:05

Drugi potwierdzony przypadek koronawirusa

Wielkopolski Urząd Wojewódzki opublikował informację potwierdzającą drugi odnotowany na terenie powiatu gnieźnieńskiego przypadek koronawirusa.

Zapraszamy do oglądania relacji na żywo z mszy świętych, odprawianych w Niedzielę Palmową przypadającą 5 kwietnia.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na sobotę 4 kwietnia.

Do jadłodajni dla bezdomnych i ubogich ustawia się znacznie dłuższa kolejka. Na terenie miasta rozdawane są też paczki do osób odizolowanych lub samotnych.

piątek, 03 kwietnia 2020 23:33

Pożar przy ul. Przemysława

W późny, piątkowy wieczór służby otrzymały powiadomienie o pożarze, jaki został zauważony na terenie jednej z nieruchomości przy ul. Przemysława II.

piątek, 03 kwietnia 2020 16:33

Tymczasowy zakaz wstępu do lasów

Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte. Decyzja ta ma obowiązywać od 3 do 11 kwietnia.

Gnieźnieński oddział Archiwum Państwowego w Poznaniu prosi mieszkańców Grodu Lecha o pomoc w identyfikacji osób, widocznych na załączonym zdjęciu. 

piątek, 03 kwietnia 2020 14:03

Sytuacja epidemiologiczna - stan na 3 kwietnia

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na piątek 3 kwietnia.

Strona 1 z 582

Ostatnio dodane