Jesteś tutaj:Gospodarka Działki w Jankowie i Osińcu z nowymi nabywcami
środa, 02 września 2020 09:32

Działki w Jankowie i Osińcu z nowymi nabywcami

 
Działki w Jankowie i Osińcu z nowymi nabywcami źródło: Google Street View

Kilkanaście działek z kilkudziesięciu wystawionych na przetarg, które należały do zasobów Gminy Gniezno, znalazło swoich nowych właścicieli.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o kolejnym przetargu na zbycie nieruchomości niezabudowanych, położonych w Jankowie Dolnym i Osińcu. Działki te, które są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, po raz czwarty zostały wystawione na sprzedaż przez Urząd Gminy.

Jak poinformowała jednostka, w trakcie przetargu, który odbył się pod koniec ub. tygodnia, udało się zbyć trzy z czterech nieruchomości położonych w Osińcu. W tym przypadku udało się łącznie zyskać przeszło 188 tys. złotych. W Jankowie Dolnym na 75 nieruchomości nowego nabywcę znalazło 10 działek, które zostały sprzedane w sumie za kwotę pół miliona złotych. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Malkontent środa, 02 września 2020 13:12 napisane przez Malkontent

    A za kilka lat lament: niskie ciśnienie wody, chcemy nowego asfaltu, korki na wjeździe do miasta. Zalejcie wszystko betonem i więcej chemii w warzywach, bo z mniejszego areału trezba wyższe plony zebrać.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane