Jesteś tutaj:Gospodarka Gmina Kłecko wystawi na sprzedaż działki pod domy
piątek, 05 czerwca 2020 13:15

Gmina Kłecko wystawi na sprzedaż działki pod domy

 
Gmina Kłecko wystawi na sprzedaż działki pod domy zdjęcie nadesłane

Kilkanaście nieruchomości jeszcze w tym roku ma trafić na przetarg w Gminie Kłecko. Samorząd zachęca do ich zakupu, podkreślając dostęp do wielu usług dostępnych na miejscu.

Gmina Kłecko planuje sprzedaż działek przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne w rejonie ul. Spacerowej, położonej niedaleko Jeziora Kłeckiego. Działki będą sprzedawane z aktualnymi warunkami zabudowy dla budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Sprzedaż jest planowana w drugim półroczu bieżącego roku. Urząd Miasta i Gminy Kłecko podkreśla położenie bliskości nieruchomości do natury, a jednocześnie niedużej odległości od miasta.

Jak informuje samorząd, w pierwszym etapie do sprzedaży zostaną przeznaczone działki nr 543/1 - 543/6, natomiast w drugim etapie działki po przeciwnej stronie ulicy Spacerowej oznaczone numerami 952/1 – 951/10.

Pierwsze przetargi są planowane na wrzesień 2020 roku. Ceny wywoławcze nieruchomości będą mieściły się w przedziale od 60 do 70 złotych za metr kwadratowy. Ogłoszenia o przetargach zawierające niezbędne informacje oraz cenę wywoławczą będą opublikowane na stronie internetowej gminy, w Biuletynie Informacji Publicznej, wywieszone na tablicach ogłoszeń oraz przekazywane w mediach społecznościowych.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Kryspin sobota, 13 czerwca 2020 11:00 napisane przez Kryspin

  A może dajmy chętnym się wypowiedzieć poprzez przetarg, jeśli kogoś stać niech kupi wszystkie działki, zyska na tym Gmina...
  A okolica faktycznie piękna... szkoła, przedszkola, żłobek może warto zainteresować się zamieszkaniem w Kłecku

 • Link do komentarza Klecko poniedziałek, 08 czerwca 2020 19:04 napisane przez Klecko

  Piękne działki, piękna lokalizacja, rozwojowa gmina nic tylko zainteresowac sie zakupem dzialek,budowac sie i zamieszkac

 • Link do komentarza urzędasy niedziela, 07 czerwca 2020 17:54 napisane przez urzędasy

  Szanowna Pani Urzędniczko, proszę się tak nie denerwować, jeżeli chce Pani w Kłecku wybudować dom i się przeprowadzić nie ma w tym niczego złego, gorzej jeżeli się robi interesy na majątku gminy w której się pracuje, to już jest nieetyczne, a w pewnych przypadkach wątpliwe prawnie, rodzi naciski o przyspieszanie terminów, itp, itd. A wszyscy chyba się zgodzą że prowadzenie interesów przez podstawione osoby jest nielegalne.

 • Link do komentarza Julian niedziela, 07 czerwca 2020 13:06 napisane przez Julian

  Spokojnie, o tej pani już gmina Klecko huczy, tylko Serwatki żal.

 • Link do komentarza Mały ludzik sobota, 06 czerwca 2020 20:53 napisane przez Mały ludzik

  Malutki czlowieczku....to jest przetarg...też możesz przystąpić...nie zazdrość bo to brzydka cecha hehe

 • Link do komentarza Grek piątek, 05 czerwca 2020 21:46 napisane przez Grek

  Działki trafią w ręce tych, którzy w publicznej licytacji dadzą jak najwyższą cenę. Jeśli "urzędniczka deweloperka" jest w stanie zapłacić najwięcej, to nic Ci do tego. Możesz patrzeć nawet na jej kolana i pięty.

 • Link do komentarza Truskawka piątek, 05 czerwca 2020 17:50 napisane przez Truskawka

  Będziemy obserwować czy działki nie dostaną się w ręce urzędniczki deweloperki lub podstawionych przez nią osób.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane