Wydrukuj tę stronę
wtorek, 26 maja 2020 07:59

Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach k. Gniezna – ostatnie domy na sprzedaż

  Artykuł sponsorowany
Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach k. Gniezna – ostatnie domy na sprzedaż zdjęcie nadesłane

Przygotowaliśmy specjalną promocję cenową dla osób, które zdecydują się na zakup jednego z ostatnich domów. Nabywca który zdecyduje się na zakup domu, dodatkowo otrzyma także voucher kwotowy na wyposażenie swojej kuchni i salonu.

Budowa Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach została ukończona. Wszystkie domy posiadają własne działki z ogrodem, wewnętrzna droga osiedlowa została w pełni utwardzona, a każdy z domów zyskał indywidualną bramę i ogrodzenie. Do wszystkich domów doprowadzony jest światłowód dostarczający internet oraz programy telewizji kablowej.

Osiedle od paru miesięcy tętni własnym życiem. Prywatne ogrody, tak doceniane w obecnych czasach – wypełniły się roślinnością i małą architekturą a szczęśliwi mieszkańcy mogą w pełni docenić walory mieszkania w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów i jezior.

Osiedle Żurawia jest przykładem tego, jak nowoczesna architektura wpisuje się w zielony charakter terenu pojezierza gnieźnieńskiego.

Żeby poznać zalety Osiedla Żurawia – zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.osiedlezurawia.pl jak również - korzystając z pięknej wiosennej pogody - umówienia wizyty na Osiedlu gdzie można zwiedzić ostatnie wolne domy – o metrażach:

- 82 m2 (w cenie 295.000 promocyjnej 289 000 zł) i

- 133 m2 z garażem (w cenie 420.000 promocyjnej 410 000 zł)

W celu umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr.: 887 499 900

Zapraszamy

Umów się na spotkanie telefonicznie lub mailowo:
telefon: 887 499 900
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Galeria

3 komentarzy