Wydrukuj tę stronę
piątek, 27 grudnia 2019 10:45

Przetarg na przebudowę MOK-u unieważniony

 
Przetarg na przebudowę MOK-u unieważniony źródło: dokumentacja projektowa

Mimo zainteresowania wykonawców realizacją adaptacji Miejskiego Ośrodka Kultury wraz z jego rozbudową, nikt nie zgłosił się do przetargu ogłoszonego na to zadanie.

Przez kilka tygodni ogłoszony był przetarg na wykonanie zadania, polegającego na modernizacji wnętrz ośrodka przy ul. Łubieńskiego, połączonych z jego częściową rozbudową. Te założenia przybliżyliśmy już jakiś czas temu, prezentując program funkcjonalno-użytkowy wraz z koncepcją zagospodarowania pomieszczeń (zobacz więcej).

W październiku br. dokonano także wyboru inżyniera kontraktu, którym została Agencja Inwestycyjna TERRA z kwotą 190 tys. złotych - była to najniższa złożona oferta przy 147 tys. zł przewidywanych przez inwestora.

Wkrótce po tym ogłoszony został przetarg na wykonanie zasadniczych prac w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Zainteresowanie firm realizacją tego zadania było, o czym świadczy szereg zapytań skierowanych do specyfikacji istotnych warunków zamówienia - dotyczyły one zarówno zakresu samej inwestycji, jak i procedur prawnych. Niestety, mimo to do 20 grudnia, na który to termin wyznaczono czas na składanie dokumentów, ostatecznie do przetargu nikt się nie zgłosił i został on unieważniony. Ogłoszenie kolejnego planowane jest już po Nowym Roku.

5 komentarzy