Jesteś tutaj:Blogi Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie – czyli o wściekliźnie kobiet
wtorek, 03 listopada 2020 09:12

Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie – czyli o wściekliźnie kobiet Wyróżniony

  Norbert Wojski

Jesteśmy świadkami „piekła kobiet”, którego uczestniczki rzekomo w imię prawa do aborcji eugenicznej i aborcji na życzenie, buntują się już nie tylko naturze ludzkiej i porządkowi naturalnemu, ale wszystkiemu co je „wk****a”. Widzimy chłodne spojrzenia i poirytowane twarze na naszych ulicach, które z hasłami z piekła rodem każą światu zabijać człowieka, bo czymże są słowa na jednej z kartek w czasie trwających protestów: „nic wam do naszego zabijania naszych dzieci!”? Ciśnie się pytanie: czy ojcowie tychże, niechcianych przez ich matki dzieci, zgadzają się na ich zabijanie? Kiedyś prawdziwy mężczyzna bronił własne dziecko, a kobietę uspakajał i wyciszał oraz deklarował bezpieczeństwo.

Kobiety, które chaotycznie wspierają strajk, a którego jednym z haseł jest słowo „wyp*******ć!" - mogą się kiedyś boleśnie przekonać, gdy w jakimś momencie ich życia nagle ktoś uzna, że są już tylko niewygodnym ciężarem, którego w imię prawa (do zabójstwa zwanego eutanazją) można się pozbyć. I takie samotne i bezwładnie leżące na łóżku w pustym i zimnym pokoju błagalnym wzrokiem będą prosić o chociaż jeszcze jeden dzień życia, gdy nagle ktoś decyzją miłości i miłosierdzia postanowi skrócić ich cierpienie. Dzisiaj owe kobiety według nich samych przeżywają straszliwe męki, gdy prawo nie pozwala im już zabić w swoim łonie ich chorego dziecka. Ale już nie dopowiedzą, że to martwe dziecko to często efekt sprowokowanego przedwcześnie porodu.

Rodzajów aborcji jest kilka: wywołanie przedwczesnego porodu (lekarz we wcześniejszej fazie ciąży wysysa z macicy dziecko pompką pod wysokim ciśnieniem), późniejszy etap ciąży (rozczłonkowanie dziecka) lub wstrzykuje się roztwór soli (ma zabić dziecko w łonie) i kobieta rodzi martwe dziecko. Smutny obraz naszej "cywilizacji", ale o to walczą niektóre matki, przyszłe matki, bezmyślne młode dziewczyny...

W swym odmęcie wściekłe kobiety ustawicznie mówią o dzieciach bez mózgu, bez czaszek, z sercem na wierzchu, zdeformowanych potworkach. Wykrzykują pytanie: "czy to jeszcze człowiek?" Jednak od kiedy o człowieczeństwie decyduje wygląd? Albo choroba taka czy inna? Walczą o swoją wolność i swoje prawa, a jak łatwo uzurpują sobie prawo, by odebrać je innym!

A jeśli ich dziecko zachoruje pięć czy dziesięć lat po narodzinach? Choroba spowoduje ból i zdeformuje ciało. Przykuje do łóżka, odbierze mowę lub wzrok ich własnemu dziecku. Może wówczas te dzieci zamiast leczyć też dobijać? Niepełnosprawni dorośli po wypadkach czy chorobach – im też skracać cierpienia?

Według tych kobiet, idących ulicami również naszego miasta, powinni żyć tylko piękni i zdrowi. Nie ma miejsca na nieprzydatnych, zdeformowanych, zależnych od innych czy ułomnych. O to walczą kobiety nieświadome tego, że też kiedyś umrą. Oby ich śmierć była naturalna i łagodna, a nie wynikająca z czyjejś decyzji. Decyzji, że już nie warto się tą czy tamtą kobietą zajmować albo że przeszkadza komuś w społeczeństwie lub o zgrozo! w rodzinie.

Dzisiaj wiele kobiet kojarzona jest z wieszakiem, czarną parasolką, błyskawicą czy zaciśniętą pięścią. I nie są to znaki obrony, ale walki przeciwko komuś. Wulgaryzmy, nieuzasadnione niczym oskarżenia i prymitywne słowne wynurzenia. Wiele kobiet dało sobie wmówić, że wolność to śmierć bezbronnego dziecka.

Duchowa ślepota, której się wypierają nie pozwala im dostrzec, że życie jest dzisiaj cudem. W każdej chwili możemy je stracić i nie ma to nic wspólnego z wysyczaną przez kobiety wolnością. Wystarczy by każda z tych „piekielnych kobiet” sprawdziła znaczenie słowa Opatrzność i jeśli ma choć odrobinę logiki zrozumie, że życie człowieka nie leży w żadnych ludzkich rękach, a wojnę, którą prowadzą przegrywają pod każdym względem, bo nie wiedzą Komu ją wypowiedziały.

23 komentarzy

 • Link do komentarza senior niedziela, 22 listopada 2020 21:57 napisane przez senior

  ad. tylda - człowieku, stuknij się w tę swoją łepetynę, zanim zaczniesz wypisywać kolejne bzdury! otóż sprostuj, że nieprawdą jest, iż "parafie przejęły w zarząd cmentarze"! One nigdy nie przejęły, a są ich właścicielami. To jest ziemia kupiona przed wielu laty przez poszczególne parafie i one są dysponentem tych miejsc! Drugie twoje obrzydliwe kłamstwo to takie, ze po 20 latach duchowny rzekomo likwiduje grób. To nie duchowny tylko tak mówi polskie prawo państwowe, do którego każdy zarządca cmentarza musi się dostosować. I rezerwacji nie dokonuje się poprzez "złożenie ofiary: tylko należy zgodnie z taryfikatorem to miejsce wykupić na kolejne lata i kupujący otrzymuje stosowny rachunek! A co do wiary w Boga, skrucha zmarłych przed śmiercią i pragnieniem pochówku katolickiego przez skruszonego radzę być niezwykle ostrożnym w opiniach, bo nikomu nie wolno wchodzić w sprawy jego sumienia. I zapamiętaj to na zawsze, obyś nigdy podobnych herezji nie wypisywał.

 • Link do komentarza tylda czwartek, 19 listopada 2020 12:13 napisane przez tylda

  @Tom Dlaczego wszelkie kontrowersje związane z funkcjonowaniem Kościoła w sferze publicznej sprowadzić się mają do problemu pogrzebowego? To, że parafie przejęły w zarząd większość cmentarzy w Polsce nie oznacza, że pogrzeb nie może odbyć się w innym obrządku wyznaniowym albo mieć charakteru świeckiego. A i tak, jeżeli po 20 latach dysponent grobu nie dokona dalszego przedłużenia rezerwacji przez złożenie odpowiedniej ofiary, zarządzający cmentarzem duchowny traktuje to jako rezygnację z dalszego użytkowania grobu i nakazuje jego likwidację. Sam chyba widzisz absurdalność zestawienia 20-letniej opłaty za grób z obiecywanym powstaniem z prochu i życiem wiecznym. A jeśli już piszesz o rzekomym skomleniu umierających o obecność księdza i pogrzeb kościelny, o co w rzeczywistości najczęściej zabiega rodzina, a nie sam zainteresowany, to jak wytłumaczysz nagłą utratę wiary w sprawczą moc i wolę Boga i usiłowanie unieważnienia Jego wyroków przez korzystanie z leczenia medycznego a nawet szpitalnego nie tylko przez prostych wiernych, ale i duchownych, w tym nawet biskupów?

 • Link do komentarza Tom środa, 18 listopada 2020 12:48 napisane przez Tom

  Do Juliana. Wy........C. A kto was pochowa. Jak śmierć to przychdza skomlec by był tylko obecny ksiądz. Sami sobie pochowajcie skoro księża mają w.........C.

 • Link do komentarza Sercem wtorek, 17 listopada 2020 22:20 napisane przez Sercem

  Dziękuję za ten artykuł. Nie wszystkie kobiety są tak wulgarne, bezmyślne i bezwzględne. Są piękne czystością serca i czyste mądrością umysłu. Te miotające się pogubiły się na ciele i umyśle. Oby nadszedł dla nich czas refleksji.

 • Link do komentarza Jendrek wtorek, 17 listopada 2020 21:42 napisane przez Jendrek

  Kształtowanie polskiego Europejczyka w szkołach przyniosło katastrofalną wizję naszego społeczeństwa .Moja wolność kosztem drugiego człowieka . To JA oświecony w imię lewicowej wrażliwości wiem najlepiej kto jest mile widziany w naszym społeczeństwie.

 • Link do komentarza Lady wtorek, 17 listopada 2020 10:26 napisane przez Lady

  @Julian
  A kto twierdzi, że to jest wina młodych???

 • Link do komentarza Julian poniedziałek, 16 listopada 2020 21:05 napisane przez Julian

  Wśród respondentów badań IBRIS w wieku 18-29 lat zaledwie 9% deklaruje pozytywny stosunek do Kościoła. Negatywnie nastawionych jest 47 %, a neutralnych jest 44 proc. - wy nadal twierdzicie, że to wina młodych?

 • Link do komentarza xyz niedziela, 15 listopada 2020 16:06 napisane przez xyz

  @Sli i Edzio - szczyt gnieźnieńskich intelektualistów i przedstawiciele wyborców parlamentarnej opozycji.

 • Link do komentarza Jam_Jest niedziela, 15 listopada 2020 11:21 napisane przez Jam_Jest

  Do:Scarlett:
  **************
  (cytat) A Kościół mój drogi, to my, wszyscy jego członkowie go utrzymujemy. I w zakresie opieki nad niedołężnymi i chorymi ludźmi nie ma lepszych opiekunów[...]

  Pozwolę sobie, aby pani i wielu innym niedowiarkom odświeżyć pamięć, bo chyba macie ją bardzo „zakurzoną”, i albo udajecie, że nic nie pamiętacie, albo popieracie całe zło, do jakiego dochodzi ww. placówkach szczególnej opieki, nad chorymi pensjonariuszami tychże placówek [...]

 • Link do komentarza Sli sobota, 14 listopada 2020 21:38 napisane przez Sli

  ***** ***

 • Link do komentarza Scarlett sobota, 14 listopada 2020 11:33 napisane przez Scarlett

  ad. Kibic - ty chyba masz nie po kolei. Jakim prawem każesz pracować ludziom bez wynagrodzenia? Zakonnice sa pełnoprawnymi pracowniczkami tych domów pomocy społecznej, ciężko, bardzo ciężko pracują, ponad siły często, a na pewno więcej, niż przewiduje kodeks pracy, bo one sa z tymi dziećmi całą dobę, na każde zawołanie. Ty jesteś nieobiektywny i niegodziwy. Pleciesz trzy po trzy, bo twój móżdżek nic mądrego powiedzieć nie potrafi. A Kościół mój drogi, to my, wszyscy jego członkowie go utrzymujemy. I w zakresie opieki nad niedołężnymi i chorymi ludźmi nie ma lepszych opiekunów, niż właśnie zakonnice. Obyś nie musiał nigdy z tego korzystać, choć może wtedy zmieniłbyś zdanie. pod warunkiem, ze Twoja głowa będzie jeszcze pracowała

 • Link do komentarza Kibic czwartek, 12 listopada 2020 01:35 napisane przez Kibic

  @Chrzescijanin, masz swoje prawo myśleć i wypowiedzieć się jak chcesz. Proszę wybaczyć ale gdy czytam że dziećmi zajmuje się Kościół, zakonnice, że Kościół pomaga to aż boję się myśleć co te biedne, bezbronne dzieci muszą tam przeżywać. Od lat wiemy że Kościół nic za darmo nie zrobi, a te biedne dzieci nawet nie są w stanie powiedzieć,, TYLKO NIE MÓW NIKOMU!!!!!,,

 • Link do komentarza Anna niedziela, 08 listopada 2020 23:17 napisane przez Anna

  Co to za matka, która chce zabić własne dziecko?

 • Link do komentarza medyk piątek, 06 listopada 2020 21:12 napisane przez medyk

  Do Obywatel z 21:37 wtorek 3 listopada - Potencjalny morderco! Twój komentarz to nic innego, jak nawoływanie do zabicia tych biednych istot w ośrodkach takich, jak w Mielżynie. Pracujesz tam? Jest tobie za ciężko? To spadaj, a siostrom, które z takim poświeceniem i miłością otaczają te chore dzieci, to dziękuj na kolanach. Chcesz mieć wygodne życie na ziemi? Proszę bardzo, dołącz do tych ulicznic i drzyj się tak, jak one na cały regulator, że jesteś za mordowaniem,, a jeżeli natura obdarzy ciebie kalekim dzieckiem, to je oddaj tym, którzy z poświęceniem się nim zaopiekują. Nie masz moralnego prawa decydować za inną istotę ludzką!

 • Link do komentarza Credo piątek, 06 listopada 2020 14:34 napisane przez Credo

  Co to za matka, która chce zabić własne dziecko?
  Przecież dla każdej matki, jej dziecko jest najpiękniejsze. A jeśli jest chore, to tym bardziej właśnie dobra matka dba i się troszczy o nie. Nie wiem, co musi mieć w głowie taka kobieta, która mówi "nic wam do zabijania moich dzieci" - to jakiś chory stan umysłu mówi coś takiego.

 • Link do komentarza Chrześcijanin piątek, 06 listopada 2020 07:30 napisane przez Chrześcijanin

  W Mielżynie chorym dzieciom pomaga właśnie Kościół po przez swoje siostry zakonne, które postanowiły się poświęcać dla tych właśnie najsłabszych ludzi na naszej Ziemi. I tego te złośliwe baby nie potrafią nawet zauważyć i docenić. Bo właśnie tam gdzie nikt nie chce pomagać, pomaga właśnie ten znienawidzony przez te wrzeszczące baby, Kościół Katolicki. To także ten ośrodek utrzymują księża z pieniędzy jakie mają z ziemi jaką dzierżawią rolnikom. To z tych pieniędzy zbieranych w ramach akcji Caritasu Te dzieci mają ciepłe domy- pokoje, ciepłe smaczne posiłki i ciepłą dłoń sióstr, które je dzień i noc pielęgnują. Mają też dzięki Kościołowi Katolickiemu Ciepłe słowa, modlitwę, Od czasu do czasu mają też jakiś występ gościnny zespołu muzycznego czy pokaz jakiegoś teatru. Kościół wykonuje tu względem takich chorych, ale żyjących ludzi piękna robotę . Robotę w imieniu nas chrześcijan. Ale czy te wściekłe baby są to wstanie zrozumieć ? Żadna inna religia nie dba tak o tych najsłabszych ludzi na tej ziemi.

 • Link do komentarza wilk czwartek, 05 listopada 2020 15:38 napisane przez wilk

  tylda--- sędzia Sych nie mógł inaczej orzec,bo tak mówi........KONSTYTUCJA !!!! Czy to jest jasne???? A Konstytucje uchwalili twoi komuszy przyjaciele na czele z Kwaśniewskim,Millerem,Cimoszewiczem,Zollem !!! Sędziowie do Trybunału zostali powołani zgodnie z Konstytucją,gdy skończyła się kadencja poprzedników,a nie tak jak chcieli kłamcy i oszuści z Plajtformy na zapas !!! I dodam jeszcze,że każde zwycięskie w wyborach ugrupowanie ma PRAWO do powołania sędziów,jakich chce,tak jak to robiła KOMUNA przez 25 lat swoich
  złodziejskich nierządów od 1990 roku !!!

 • Link do komentarza Arek środa, 04 listopada 2020 22:30 napisane przez Arek

  brawo autor!
  Amen

 • Link do komentarza Lady środa, 04 listopada 2020 14:43 napisane przez Lady

  Ty Obywatel nic nie zrozumiałeś z tego artykułu. Przeczytaj go jeszcze raz, ale ze zrozumieniem.

 • Link do komentarza tylda środa, 04 listopada 2020 10:26 napisane przez tylda

  Gniezno, niestety, ma wątpliwy zaszczyt jeszcze w inny sposób uczestniczyć w narzuconym społeczeństwu konflikcie. Mianowicie, w otwarciu piekła dla kobiet brał udział gnieźnianin, sędzia Wojciech Sych. Jego niespotykana, błyskawiczna kariera, gdy w niespełna rok z sądu okręgowego awansował do Sądu Najwyższego, później do Trybunału Konstytucyjnego i do Państwowej Komisji Wyborczej, zamiast budzić podziw, wprawia w tej sytuacji w zażenowanie. Współudział w zniszczeniu tzw. kompromisu aborcyjnego, i tak przecież niezwykle restrykcyjnego dla kobiet, ale uznawanego przez stronę kościelną, nie przynosi mu chwały. Wdzięczność za przywileje i awanse nie tłumaczy podejmowania decyzji dzielących społeczeństwo i niszczących państwo. I to niezależnie od tego, że wobec kontrowersji związanych z legalnością powołania części członków TK i jego prezesa, prywatna opinia gości na spotkaniu towarzyskim u p. Przyłębskiej nie ma żadnej mocy prawnej i nie jest formalnym orzeczeniem, co potwierdza nawet obóz rządzący, nie publikując tej opinii w Dzienniku Ustaw.

startpoprz.12nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.