Zapraszam serdecznie tych, którzy nie mogli być z nami na spotkaniu z mec. Jerzym Kwaśniewskim, prezesem Ordo Iuris, do obejrzenia relacji filmowej z wykładu pt. "Rewolucja praw człowieka - zagrożeniem dla rodziny i niewinności naszych dzieci".
poniedziałek, 09 grudnia 2019 07:08

Uwaga, donos!

Radny Kamiński donosi! Posłuchajcie.
​Do bardzo ciekawej wymiany zdań doszło na ostatniej sesji Rady Miasta przy okazji podjęcia tematu petycji zalecającej wprowadzenie „Polityki Zarządzania Konfliktem Interesów” w oparciu o broszurę Centralnego Biura Antykorupcyjnego „Korupcja Polityczna, wskazówki dla przedstawicieli organów władzy wybieranych w wyborach powszechnych”. Proszę Państwa o wysłuchanie dyskusji, a wtedy sami wyrobicie sobie zdanie, jak rozumiana jest etyka przez osoby zebrane na sali…
Jeśli urząd nie potrafi logicznie uzasadnić wzrostu cen za parkowanie w centrum (umierającym centrum), to musi się za tym kryć tylko skok na kasę. Oto mój krótki komentarz.
Uzasadnienie wzrostu podatku od nieruchomości przez Prezydenta Gniezna jest bardzo egoistyczne. Dlaczego? Posłuchajcie. Oto moje zdanie na ten temat.
Strona 1 z 19

Ostatnio dodane