Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

niedziela, 27 września 2020 13:35

Wypadek na szosie między Gnieznem a Kłeckiem

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne wczesne popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 190.

niedziela, 27 września 2020 08:10

Odwołane niedzielne wydarzenia

W związku z niekorzystnymi warunkami pogodowymi, które prognozuje się w dniu dzisiejszym, odwołane zostały wydarzenia odbywające się w plenerze.

sobota, 26 września 2020 19:21

Uroczyste odsłonięcie kolumny zwycięstwa

W obecności wojsk obrony terytorialnej, a także licznych rekonstruktorów, delegacji, pocztów sztandarowych, dokonano uroczystego odsłonięcia pomnika upamiętniającego zwycięstwo osiągnięte przed stu laty w wojnie polsko-bolszewickiej.

sobota, 26 września 2020 13:21

Poranne dachowanie koło Kłecka

W sobotni ranek na szosie prowadzącej z Kłecka w kierunku Karniszewa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o nowych przypadkach zakażeń, jakie zostały odnotowane na terenie województwa - w powiecie gnieźnieńskim jest nowe ognisko.

Kierowca w czasie kontroli wielkopolskiej inspekcji przerzucił ręcznie na inny pojazd prawie dwie tony buraków cukrowych. Dopiero po tym mógł kontynuować przewóz.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki podał najnowsze dane dotyczące nowy zakażeń koronawirusem. Zanotowano też trzeci zgon na terenie powiatu.

piątek, 25 września 2020 10:02

Zdobył narkotyki, by... lepiej pracować

Na trop podejrzanego o nabycie środków psychotropowych wpadli gnieźnieńscy policjanci kryminalni. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a 23-latkowi postawili zarzuty. 

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna odsłona Lubochnia Adventure Race. W związku z tym przewidywane są utrudnienia w ruchu w okolicach Lubochni, Kujawek i Wymysłowa.

piątek, 25 września 2020 09:20

Co na weekend 25 - 27 września?

Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie.

Strona 1 z 534

Ostatnio dodane