czwartek, 16 czerwca 2016 15:17

Truskawkowo przed Starostwem

 
Truskawkowe pole Truskawkowe pole fot. Magdalena Wardęcka

W czwartek 16 czerwca została zainaugurowana akcja „Truskawkowe pole przed starostwem miodem płynące”.

Celem akcji jest propagowanie wytworów od lokalnych rolników. Bohaterką akcji jest oczywiście tytułowa truskawka, bo to właśnie stoiska z tym owocem znajdują się przed budynkiem starostwa. W tym roku akcja została rozszerzona o miód, który także można nabyć na „Truskawkowym polu”.

Podczas pierwszego dnia wydarzenia można było zasmakować truskawek i dokonać degustacji różnych dań przygotowanych przez restauracje White Taste oraz Koło Gospodyń Wiejskich. Organizatorami akcji jest Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Centrum Kultury Scena to Dziwna.

„Truskawkowe pole przed starostwem” , na którym będzie można zakupić truskawki ii i miód potrwa do 24 czerwca w godzinach od 8:00 do 14:00. Zapraszamy!

2 komentarzy

  • Link do komentarza miastowy czwartek, 16 czerwca 2016 19:27 napisane przez miastowy

    Tak powinno o mieszkańców zadbać też Miasto!

  • Link do komentarza kizia czwartek, 16 czerwca 2016 15:44 napisane przez kizia

    świetna sprawa, brawa dla Starostwa

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane