środa, 01 czerwca 2016 11:43

Urząd pyta: jak się żyje w Gnieźnie?

 
Urząd pyta: jak się żyje w Gnieźnie? archiwum redakcji

Przez prawie cały miesiąc gnieźnianie mogą odpowiedzieć w ankiecie dotyczące jakości życia w Gnieźnie. Badanie przeprowadzone zostanie na ulicach i w Internecie.

Od środy 1 czerwca na terenie Gniezna, prowadzone są badania ankietowe dotyczące Jakości życia mieszkańców Gniezna. Badanie na ulicach miasta będzie prowadzone od 1 do 4 czerwca, natomiast ta sama ankieta jest również dostępna za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miejskiego. Zbieranie odpowiedzi od mieszkańców tym drugim sposobem trwać będzie od 1 do 28 czerwca br. tutaj: gniezno.badanie.net

Jak przekazano ze strony Magistratu, celem badania jest uzyskanie opinii mieszkańców na temat sytuacji społecznej, warunków mieszkaniowych, sytuacji gospodarczej oraz oceny działań władz miasta. Uzyskane w ten sposób opinie i sugestii mieszkańców posłużą do kompleksowego opracowania i wdrożenia polityki rozwojowej miasta, ze szczególnym uwzględnieniem strategicznego planowania rozwoju społeczno-gospodarczego.

Przedstawiciele władz miasta i Urzędu Miejskiego zachęcają nie tylko do wypełnienia ankiety, ale także życzliwego przyjęcia przeprowadzających badanie na ulicach miasta.


W ankiecie zachęcamy do zaznaczenia informacji, że dowiedzieliście się Państwo o tym badaniu z portalu Gniezno24.com

 

44 komentarzy

 • Link do komentarza z Gniezna środa, 08 czerwca 2016 01:46 napisane przez z Gniezna

  a kiedy wyniki tej ankiety, jakieś podsumowanie??

 • Link do komentarza wyborca sobota, 04 czerwca 2016 17:14 napisane przez wyborca

  a ja podczas wyborów 2014 r byłem przekonany że startujący kandydaci mają swoje programy co do wdrożenia polityki rozwojowej miasta, ze szczególnym uwzględnieniem strategicznego planowania rozwoju społeczno-gospodarczego

 • Link do komentarza Ktos sobota, 04 czerwca 2016 13:40 napisane przez Ktos

  Gdyby nie zasypywali tych ładnych bunkrów pod targiem było by tu faul turystuf a nie fontanna z dziejów prahistori i park miejski jak by dali radę piękna fosa tylko uruchomić jeziorka wyczyścić i coś pięknego na imprezy plenerowe troszkę trzeba pomyśleć!!!!!!

 • Link do komentarza karla piątek, 03 czerwca 2016 22:51 napisane przez karla

  Autobusy Mpk -rozklad jazdy pod wszelką krytyką - ciągłe spóżnienia --mam wrażenie że nikt nad nim nie panuje zwłaszcza w godzinach szczytu. Tak żle to jeszcze nie bylo. Tez jestem ciekawa ile kosztuje ta ankieta, może któryś z urzedników piszę pracę magisterską.

 • Link do komentarza pytajnik piątek, 03 czerwca 2016 20:03 napisane przez pytajnik

  Panie prezydencie - jak żyć?

 • Link do komentarza do urzędasów piątek, 03 czerwca 2016 19:30 napisane przez do urzędasów

  niech się za dużo nie pytają tylko niech idą na Cierpięgi to sami zobaczą jak się żyje w Gnieźnie

 • Link do komentarza halo Gruber piątek, 03 czerwca 2016 16:10 napisane przez halo Gruber

  Gruber nie podniecaj się tak tymi posągami bo to temat oklepany niemal całej Polsce , gdzie nie pojedziesz to jakieś figury stoją albo siedzą i to już nie robi wrażenia. Z tego co słyszałem to już za Kowalskiego mieli pomysły z tymi królami i widać już wówczas zrozumieli że to tylko spóźnione powielanie innych miast bo ich nie postawili. W Gnieźnie powinno powstać coś oryginalnego , coś czego nie ma w innych miastach. Może za nowej władzy tak będzie.

 • Link do komentarza drugi sort piątek, 03 czerwca 2016 08:00 napisane przez drugi sort

  do Ja_jestem - Wszystko zależy od tego w której połowie się pracuje

 • Link do komentarza kunegunda piątek, 03 czerwca 2016 07:17 napisane przez kunegunda

  @zocha - po konkursie zatrudnienie kierownik ZZM o której sam Budasz powiedział cyt. " Współpracowałem z nią już w trakcie kampanii wyborczej, stąd potem pojawił się pomysł współpracy na terenie urzędu, a później Zakładu Zieleni Miejskiej" . A zatrudnienie asystenta ,który współpracował podczas kampanii wyborczej, który już w UM sam przyznał radnemu że między godzinami pracy czy też odświętowując nadgodziny czy jakoś tak , wstawiaj na FB fotki swojego szefa, co chyba godzi w etykę urzędnika ? Oczywiście nie widać nigdzie konkursu na zatrudnienie zastępcy kierownika ZZM którym niedawno została ta dyrektorka ze starostwa co w jej imieniu wcześniej występował publicznie Gruszczyński i która już nie jest tym zastępcą w ZZM tylko niedawno została kierownikiem w UM. A wybitny doradca też ma coś wspólnego z UM, tak tak to ten co jego pamiętamy z konferencji o budowie czy raczej nie budowie szpitala , to ten doradca byłego starosty który już nie jest starostą tylko dyrektorem MOK-u

 • Link do komentarza Plotek piątek, 03 czerwca 2016 06:41 napisane przez Plotek

  No typujmy... kto zostanie dyrektorem Dziekanki???? Mówią o Spachaczu, bo w Wągrowcu już mają innego z namaszczenia...

 • Link do komentarza zocha czwartek, 02 czerwca 2016 22:43 napisane przez zocha

  A jak ma się żyć w mieście, gdzie kolesiostwo jest na pierwszym miejscu.
  1. Zatrudnienie Panie Budasz swojego poprzednika za tysiące złotych miesięcznie, aby ten jako prezes znalazł firmę, która będzie zarządzać w jego imieniu tymi kilkoma klatkami schodowymi. A pensja płynie cały czas. I są to publiczne pieniądze, które są wg. niektórych podziękowaniem za poparcie w drugiej turze. Czy to prawda sprawdzi to być może CBA.
  3. Przymykanie oka przez podległe służby na parkowanie przez byłego senatora na Rynku. Ktokolwiek inny by tam wjechał zaraz mandat. A ten jeździ Tumską, stawia auto na Rynku a przejeżdżająca SM nie reaguje, wiadomo kolega szefa!!!

  Tak Panie Budasz takie kolesiostwo w tym uciemiężonym mieście.
  A to, że brud, a to, że Rynek to kamienna pustynia bez kwiatów, kogo to obchodzi, ważne że swoi są zadowoleni.
  Stare hasło PO
  BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ, niestety nie dodaliście, że SWOIM.

 • Link do komentarza wyborca czwartek, 02 czerwca 2016 19:18 napisane przez wyborca

  Co tu pytać mieszkańców, przecież z kronik policyjnych widać że nie jest to miasto bezpieczne , do tego kolejki do lekarzy, nieczystości po psach, chwasty zarastające niemal każde miejsce mające stwarzać pozory zieleni miejskiej, koślawe chodniki i jezdnie, zakorkowane ulice, itd. Przecież to wszystko można zauważyć, wystarczy wyjść zza biurka na ulicę.

 • Link do komentarza kaśka czwartek, 02 czerwca 2016 18:41 napisane przez kaśka

  Czy w tym urzędzie zatrudniono już tylu urzędników z poza Gniezna którzy nie znają miasta i zadają takie pytania mieszkańcom ?

 • Link do komentarza Guide czwartek, 02 czerwca 2016 13:31 napisane przez Guide

  Turyści wchodzą na płytę rynku i mówią: ale pustynia w tym centrum! A wystarczyłoby postawić kilka drzewek w dużych donicach wokół nieszczęsnej fontanny, kwiaty, ale takie kolorowe (nie kolorystycznie zlewające się z taflą rynku!!!) i już byłoby trochę ciekawiej, barwniej. Taka lipa jest, kiedy to nie pyta się o zdanie praktyków...

 • Link do komentarza Grażyna czwartek, 02 czerwca 2016 12:53 napisane przez Grażyna

  Czy to jest prawda ze na Dziekance od dziś jest nowy p.o. Dyrektor ?

 • Link do komentarza do Ja_jestem czwartek, 02 czerwca 2016 10:51 napisane przez do Ja_jestem

  @Ja_jestem- zależy komu :-(

 • Link do komentarza komiwojażer czwartek, 02 czerwca 2016 10:08 napisane przez komiwojażer

  Panie Budasz, wystarczy przejść się po centrum, by zobaczyć, że żyje się po prostu brudno i byle jak.Wizerunkowo nie zachwyci Pana nasze miasto, ale proszę uważać, by nie złamał Pan sobie nóżki na psich odchodach, których nadal jest w Gnieźnie pod dostatkiem :-(((

 • Link do komentarza hahahahahahahahahahahahahahahah czwartek, 02 czerwca 2016 09:33 napisane przez hahahahahahahahahahahahahahahah

  skąd jest ten urząd że się pyta jak się żyje w Gnieźnie

 • Link do komentarza dora czwartek, 02 czerwca 2016 08:48 napisane przez dora

  doradcy, asystenci, pełnomocnicy, ankieterzy - ciekawe co jeszcze wymyślą za kasę którą można przeznaczyć na coś pożytecznego

 • Link do komentarza Marta czwartek, 02 czerwca 2016 08:43 napisane przez Marta

  Dzięki programowi 500+ wprowadzonemu przez Prawo i Sprawiedliwość wreszcie jakość życia mnie i dzieciom zaczęła się poprawiać . Wierzę również że obecne władze Starostwa wybudują nowy szpital co również będzie miało wpływ na poprawę jakości życia gnieźnian.

startpoprz.123nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane