czwartek, 18 sierpnia 2022 10:53

Porzucone odpady w rowie. Policja poszukuje świadków

 
Porzucone odpady w rowie. Policja poszukuje świadków źródło: KPP Gniezno

Policjanci poszukują sprawcy porzucenia odpadów, które ujawniono przy drodze na przedmieściach Gniezna. Osoby mające wiedzę o ich pochodzeniu proszone są o kontakt.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie prowadzi postępowanie mające na celu ustalenie sprawcy zaśmiecenia terenu. Worki z najróżniejszymi odpadami, zostały ujawnione w rowie przy drodze pomiędzy miejscowościami Braciszewo a Oborą.

Osoby posiadające informacje na temat sprawcy, który wyrzucił odpady po naprawach samochodów, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieździe pod numerem tel. 47-721 211 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane