czwartek, 11 sierpnia 2022 14:22

Skradł rower sprzed marketu. Kto rozpoznaje złodzieja?

 

Policjanci poszukują mężczyzny, którego uchwyciła kamera monitoringu podczas dokonywanej kradzieży roweru.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zamieściła komunikat, w którym informuje o kradzieży jednośladu, dokonanej we wtorek 9 sierpnia 2022 roku przy markecie przy ul. Poznańskiej.

- Kamery monitoringu uchwyciły mężczyznę, który ukradł rower marki Giant wartości około 3000 złotych - informuje KPP Gniezno.

Osoby mogące rozpoznać mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 77 21 209 (policjant prowadzący sprawę) lub 47 77 21 211 (dyżurny policji w Gnieźnie), adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zgodnie z informacją z KPP Gniezno, mężczyzna został już zatrzymany - to 53-letni mieszkaniec Pierwszej Stolicy Polski.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane