czwartek, 23 czerwca 2022 08:24

Pędziła autem po szosie i wypadła z drogi w pole

 
Pędziła autem po szosie i wypadła z drogi w pole źródło: OSP Mieleszyn

Do szpitala trafiła kierująca Volkswagenem, ktora w minioną środę uczestniczyła w wypadku drogowym na szosie pomiędzy Karniszewem a Mieleszynem.

Do zdarzenia doszło 22 czerwca, przed godziną 10 rano. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierująca samochodem marki Volkswagen Polo, mieszkanka gminy Kłecko, nie dostosowoała prędkości do warunków panujących na drodze, utraciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wypadła z drogi na pole uprawne, gdzie doszło do kilkukrotnego wywrócenia pojazdu na dach. Po tym pojazd zatrzymał się w pozycji na kołach kilkadziesiąt metrów od drogi.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno, OSP Mieleszyn i OSP Karniszewo. Po dotarciu pierwszego z nich zastano kierującą, która opuściła pojazd o własnych siłach, ale wymagała pomocy medycznej. Po przybyciu karetki została przetransportowana do szpitala w Gnieźnie. Jak ustalili policjanci - była trzeźwa. Działania na miejscu trwały kilka godzin - do momentu ściągnięcia pojazdu z pola. 


źródło: OSP Mieleszyn

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane