środa, 22 czerwca 2022 10:25

Skradł rower z klatki schodowej. Kto rozpoznaje sprawcę?

 

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży roweru, która miała miejsce w jednym z wieżowców na terenie Gniezna.

Do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 maja 2022 roku (poniedziałek/wtorek) w bloku na ul. Sobieralskiego w Gnieźnie. Kamery monitoringu uchwyciły mężczyznę, który dokonał kradzieży roweru znajdującego się na klatce schodowej. Jednoślad został oszacowany na 650 złotych.

Osoby mogące rozpoznać mężczyznę na nagraniu proszone są o kontakt z policjantami prowadzacymi sprawę lub dyżurnym KPP Gniezno pod numerem telefonu: 47 77 21 287 lub 47 77 21 211.
 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Paweł niedziela, 26 czerwca 2022 12:09 napisane przez Paweł

    Gnieźnieński "Bronx" i wszystko jasne.

  • Link do komentarza Gniewko07 sobota, 25 czerwca 2022 15:30 napisane przez Gniewko07

    Tak to jest domofonów brak bo zepsuli lokatorzy drzwi wiecznie otwarte i byle kto wchodzi, wina lokatorów bo kogo innego. A ten z rowerem to mieszkaniec wieżowca.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane