wtorek, 24 maja 2022 16:27

Weszła do drogerii i skradła kosmetyki. Kto rozpoznaje sprawczynię?

 
Weszła do drogerii i skradła kosmetyki. Kto rozpoznaje sprawczynię? źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci poszukują kobiety, która dokonała kradzieży sklepowej w jednej z drogerii na terenie miasta.

Kamery monitoringu sklepowego uchwyciły kobietę, która z drogerii mieszczącej się przy ulicy Witkowskiej w Gnieźnie ukradła artykuły kosmetyczne. Sprawczyni spowodowała straty o łącznej wartości prawie 1 000 złotych.

Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciach proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon mł. asp. Tomasz Bondyra (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00) 47 77 21 287 lub z dyżurny, policji w Gnieźnie 47 77 21 211. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Gniewosz00 wtorek, 24 maja 2022 17:04 napisane przez Gniewosz00

    Gdzie ochrona, nie ma bo się nie opłaca, gdzie personel sklepu, na fajce. I poco raban robić jak sklep jest wysoko ubezpieczony od kradzieży, a właściciele tylko na to czekają.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane