niedziela, 22 maja 2022 14:09

Zmiana tras autobusów MPK na ul. Witkowskiej w poniedziałek i wtorek

 
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne poinformowało, że w poniedziałek i wtorek, w związku z pracami prowadzonymi na ul. Witkowskiej, autobusy MPK Gniezno zmienią trasy w tej części miasta.

Zarówno 23 jak i 24 maja, w godzinach od 8.00 do 19.30 autobusy pojadą (w obu kierunkach) z pominięciem odcinka ul. Witkowskiej - od ul. Słonecznej do ul. Wrzesińskiej (przystanki Witkowska V-VII).

Linie nr 9 i 17 będą miały poprowadzony objazd ulicami: Surowieckiego (przystanki 100 m za ul.Wierzbową), Składowa (przystanki na wysokości Galerii Piastowa). Linia nr 9 w kierunku centrum z pominięciem przystanku Witkowska IV (przy ul. Sokoła). Linia nr 4 przez ul. Wolności (przystanki). W kierunku ul. Kostrzewskiego z pominięciem Witkowskiej III i IV, w kierunku Kawiar z pominięciem Witkowskiej IV.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane