czwartek, 23 września 2021 11:23

Trwają utrudnienia na wiadukcie na ul. Kostrzewskiego

 

Zgodnie z ubiegłotygodniowymi zapowiedziami, od czwartkowego rana na ul. Kostrzewskiego występują utrudnienia w ruchu. Mają potrwać do piątkowego wieczora 24 września.

Do zamkniętego wiaduktu na ul. Warszawskiej, remontu estakady Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego oraz utrudnieniach w związku z przebudową ul. Wolności, na dwa dni "dołączyły" także prace na ul. Kostrzewskiego, która jest jedną z alternatyw w obecnej trudnej sytuacji drogowej w mieście.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym tydzień temu, na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad od czwartkowego rana na wiadukcie na ul. Kostrzewskiego rozpoczęto prace przy naprawie dylatacji. Utrudnienia mają potrwać dwa dni, a ruch pojazdów jest kierowany ręcznie w godzinach od 6 do 22 w czwartek, następnie przy użyciu tymczasowej sygnalizacji świetlnej, a w piątek ponownie ręcznie do godziny 20. 

Od momentu rozpoczęcia prac na ul. Kostrzewskiego występują znaczne utrudnienia w ruchu, podobnie zresztą jak w rejonie przejazdu kolejowego na ul. Gajowej. 

 

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Rom czwartek, 23 września 2021 15:55 napisane przez Rom

    Rozsądek mówi, ze należało z tym poczekać, aż wiadukt będzie oddany do użytku.

  • Link do komentarza Obserwator czwartek, 23 września 2021 14:53 napisane przez Obserwator

    Ten ich remont to kpina kompletna.
    W betoniarce mieszają skuty asfalt od nowa i rozgrzewają go palnikiem i zalepiają od nowa i od nowa za 3 miesiące remont za 3 miliony zł.
    Ta Firma nadaje się do programu śmiechu warte wygrała by nagrodę główna

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane