wtorek, 27 lipca 2021 13:24

Noga z gazu. Na środę zapowiadane są wzmożone kontrole

 

Policjanci informują, że w najbliższą środę planowane są wzmożone kontrole prędkości. Nie ma być pobłażania dla tych, którzy ignorują przepisy.

W środę 28 lipca w całym kraju na drogach zaplanowane zostały wzmożone kontrole prędkości. W działaniach tych będzie brała także drogówka z gnieźnieńskiej komendy. Policjanci już teraz przestrzegają przed naruszaniem przepisów.

- Gnieźnieńscy policjanci będą reagować na każde przekroczenie prędkości, nawet najmniejsze. Prędkość jest główną przyczyną zdarzeń, więc i nasza reakcja musi być zdecydowana - informuje KPP Gniezno.

Obecności funkcjonariuszy gnieźnieńskiej drogówki należy się spodziewać zarówno na terenie miasta, jak i powiatu.

1 komentarz

  • Link do komentarza Jacek Placek wtorek, 27 lipca 2021 21:25 napisane przez Jacek Placek

    Co za bzdura … niech jeszcze napiszą gdzie będą stać z radarem i w jakich godzinach …. Ogólnie popieram to by kierowcy jeździli wolniej ale już takie ogłoszeni to ….. upadek Policji …..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane