czwartek, 04 marca 2021 17:49

Tragiczne zdarzenie na szosie między Gnieznem a Wrześnią

 

W czwartkowe późne popołudnie na drodze krajowej nr 15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 4 marca, kilka minut po godzinie 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie prowadzącej przez Czeluścin kierujący samochodem osobowym, jadąc od strony Gniezna nagle zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie na pobocze po czym zatrzymał się w polu. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł.

Kierującemu z pomocą jako pierwszy ruszył kpt. Krystian Rynarzewski, funkcjonariusz z Zakładu Karnego w Gębarzewie będący po służbie. Wybił szybę, wydostał uwięzionego i rozpoczął jego reanimację razem z inną osobą (lekarką), która również najechała na to zdarzenie.

Po przybyciu pierwszych służb kontynuowano resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety, po kilkudziesięciu minutach stwierdzono zgon mężczyzny. Służby na miejscu cały czas są dostępne, droga na czas prowadzonych działań została zablokowana.

Komunikat Policji z 5 marca 2021 r.:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia, 50-letni mieszkaniec Bydgoszczy z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w znak drogowy, przejechał przez rów zatrzymując auto kilkadziesiąt metrów od drogi na polu uprawnym.

Mężczyzna, pomimo reanimacji zmarł na miejscu. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

        2  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane