czwartek, 04 marca 2021 11:37

Poszukiwany sprawca kradzieży w sklepach

 
Poszukiwany sprawca kradzieży w sklepach źródło: KPP Gniezno

Policjanci poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży różnych artykułów w dwóch sklepach na terenie Winiar w Gnieźnie. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży różnych artykułów z terenu sklepów mieszczących się na Winiarach w Gnieźnie. Do zdarzeń doszło 15 i 19 stycznia 2021 roku. Wartość strat oszacowano łącznie na ponad 950 złotych.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć (poruszał się widocznym na zdjęciach rowerem, a na sobie miał założoną niebieską kurtkę z napisem PITBULL) proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 276 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość!

3 komentarzy

  • Link do komentarza DR87 piątek, 12 marca 2021 09:06 napisane przez DR87

    No jak złapany przez naszą dzielna policję czy zamieszany jest sprzedawca.

  • Link do komentarza LD78 czwartek, 04 marca 2021 18:55 napisane przez LD78

    Pusty sklep a sprzedawca co zajęty rozmową przez telefon czy rozwiązywaniem krzyżówek.

  • Link do komentarza czytelnik czwartek, 04 marca 2021 12:53 napisane przez czytelnik

    Maseczki znakomicie ułatwiają przestępcom dokonywanie wszelkich kryminalnych czynów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane