piątek, 15 stycznia 2021 07:21

Mali Polanie wspierają ludzi walczących z pandemią

  mnopr
Mali Polanie wspierają ludzi walczących z pandemią zdjęcie nadesłane

Przedszkolacy z placówki przy ul. Budowlanych zdecydowali się wysłać kartki do osób, które na co dzień działają w swojej pracy przy osobach zakażonych koronawirusem.

Grupa IV „Przyjaciele ze Stumilowego Lasu” z Przedszkola nr 8 w Gnieźnie „Mali Polanie” wraz z paniami Justyną Sypniewską i Eweliną Malendowicz byli pomysłodawcami i realizatorami Akcji „Mali Polanie wspierają Ludzi walczących z pandemią”.

- W tym trudnym, epidemicznym czasie chcieliśmy okazać wsparcie oraz złożyć gorące podziękowania Ludziom, którzy narażają swoje zdrowie i życie, ratując i pomagając innym w dobie pandemii koronawirusa. Dzieci stworzyły własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami skierowane dla medyków w Szpitalu w Gnieźnie oraz do Straży Pożarnej w Poznaniu - informują opiekunki. 

Dzieci wyrażając wsparcie, wdzięczność oraz gorące myśli zaśpiewały kolędę „Dzisiaj w Betlejem” jednocząc wszystkich - bohaterów oraz ludzi otrzymujących pomoc. Działanie jest symboliczne ma na celu wesprzeć i podziękować wszystkim tym, którzy pomagają potrzebującym przez swoją pracę. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane