czwartek, 03 grudnia 2020 10:24

Wieczorny pożar w gospodarstwie

 
Wieczorny pożar w gospodarstwie źródło: OSP Zdziechowa

W środowy wieczór strażacy zostali powiadomieni o pożarze, jaki został zauważony na terenie jednej z posesji w Zdziechowie koło Gniezna.

Do zdarzenia doszło 2 grudnia, około godziny 19.40. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, ogień pojawił się w budynku gospodarczym na terenie jednej z posesji w Zdziechowie. Na miejsce zadysponowano miejscowy zastęp OSP oraz JRG Gniezno.

Po dotarciu na miejsce OSP Zdziechowa, zastano rozwijający się pożar obejmujący pomieszczenia kotłowni oraz garażu. Od razu przystąpiono do akcji gaśniczej i zabezpieczenia stojącego obok budynku mieszkalnego. Po ugaszeniu źródła ognia trwało dogaszanie płonących elementów oraz opału przechowywanego w budynku. Akcja na miejscu trwała około 2 godziny.

źródło: OSP Zdziechowa

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane