środa, 02 grudnia 2020 18:18

Czasowe wyłączenie sygnalizacji w centrum

 
Czasowe wyłączenie sygnalizacji w centrum źródło: Google Street View

W najbliższy poniedziałek zmotoryzowani gnieźnianie będą musieli zachować ostrożność w związku z planowanym wyłączeniem sygnalizacji świetlnej na newralgicznym skrzyżowaniu.

W związku z prowadzonymi pracami w rejonie skweru u zbiegu ul. Chrobrego i Lecha, planowane jest przeniesienie skrzynki elektrycznej do nowej lokalizacji. W związku z tym przez kilka godzin odłączona będzie sygnalizacja świetlna na pobliskim skrzyżowaniu.

Jak informuje wykonawca, wyłączenie nastąpi w poniedziałek 7 grudnia w godzinach 8:00 do 16:00. W związku z tym kierowcy powinni zachować ostrożność i stosować się do oznakowania obowiązującego w rejonie skrzyżowania.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Miki czwartek, 03 grudnia 2020 18:26 napisane przez Miki

    Teraz już jest jazda. Konikowo ciagle zakorkowane.

  • Link do komentarza środa, 02 grudnia 2020 20:17 napisane przez

    Będzie jazda!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane