wtorek, 01 grudnia 2020 08:44

Przejazd kolejowy w Gębarzewie ponownie bez obsługi

 

PLK informuje, że w najbliższych dniach osoby pokonujące przejazd kolejowy w Gębarzewie przy stacji powinny zachować szczególną ostrożność w związku z wyłączeniem rogatek.

PKP Polskie Linii Kolejowych S.A. Zakład Linii Kolejowych w Poznaniu poinformował, że od czwartku 3 grudnia listopada od godziny 9:00 do wtorku 10 grudnia do godz. 9:00 (siedem dni) zostanie czasowo wyłączona obsługa rogatek na przejeździe kolejowym w Gębarzewie na drodze gminnej z Gniezna do tej wsi (od ul. Pustachowskiej).

Przejazd kolejowy zostanie oznakowany zarówno od strony toru i drogi, dlatego kierowcy są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie pokonywania przejazdu na tym odcinku. Pociągi pokonujące ten odcinek będą zwalniać do 20 km/h.

2 komentarzy

  • Link do komentarza mieszkaniec piątek, 04 grudnia 2020 23:53 napisane przez mieszkaniec

    Ciekawe, kiedy władze miasta porozumieją się z PKP w sprawie przejazdu kolejowego na Południowej? Jest wyjątkowo niebezpieczny, a coraz więcej ludzi tam się buduje!

  • Link do komentarza Obserwator piątek, 04 grudnia 2020 21:29 napisane przez Obserwator

    Ostatnio ten przejazd był oznaczony masakrycznie znak oparty byle jak gdzieś z boku...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane