czwartek, 26 listopada 2020 11:37

Utrudnienia na DK15 w Żydowie

 

Od końca listopada do okresu świątecznego w Żydowie prowadzone będą prace na fragmencie drogi krajowej nr 15.

Od poniedziałku 30 listopada do 21 grudnia 2020 r. trwać będą prace związane z przebudową drogi krajowej nr 15 w obrębie skrzyżowania z ul. Magnolii w miejscowości Żydowo. W związku z powyższym nastąpią utrudnienia w ruchu komunikacyjnym.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa przechodniów i kierowców teren prac zostanie oznakowany zgodnie z wprowadzoną tymczasową organizacją ruchu.

Kierowcy są proszeni o zachowanie ostrożności podczas trwających prac związanych z realizacją inwestycji oraz zwrócenie szczególnej uwagi na oznakowanie, które w ciągu prowadzonych robót może ulegać zmianie.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane