niedziela, 22 listopada 2020 10:44

116 nowych zakażeń i 4 zgony

 

W niedzielne przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Jak przekazano przed południem 22 listopada, na terenie kraju potwierdzono 18 467 przypadków zakażeń - z tego 2070 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 116 nowych przypadków zakażeń. Nie przekazano, czy wśród nich są jakiekolwiek osoby znajdujące się w hospitalizacji. Ponadto odnotowano 4 zgony.

Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się 2086 aktywnych przypadków osób z potwierdzonym koronawirusem, przy czym od początku wystąpienia pierwszego przypadku było to 3556 osób. 

1 komentarz

  • Link do komentarza Marko niedziela, 22 listopada 2020 15:26 napisane przez Marko

    Coś nie tak z tą liczba zgonów w naszym powiecie. Jest nieproporcjonalnie większą os innych powiatów. Może ktoś zapyta ile osób umarło od początku pandemii w naszym powiecie? Ilu z nich w naszym szpitalu? A ilu w Poznaniu? Wzywam do ujawnienia takich danych dyrektora wydziału zdrowia w starostwie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane